Przedstaw swoje zdanie o intercyzach w programie TV !

Anna Tarczynska · 25 stycznia 2012

W jednej z TV przygotowywany jest program o intercyzach. 

W związku z realizacją programu, skontaktował się ze mną dziennikarz – Pan Tomasz Jopek. 

Zobacz, co do mnie napisał, kogo poszukuje: 

„ (…) Chciałbym skontaktować się z osobami, których ten temat dotyczy – interesuje. Poszukuję małżeństw, które zdecydowały się podpisać intercyzę, dzięki czemu uniknęły problemów przy podziale majątku lub problemów związanych z zadłużeniem współmałżonka/i oraz takich małżeństw, które wahają się czy podpisać intercyzę (jedna ze stron chce zawarcia intercyzy lecz druga się wzbrania) oraz wszystkich zainteresowanych tym tematem. Program polegał będzie na dyskusji w studio, gdzie ludzie, którzy podpisali taką umowę postarają się przekonać pary, które uważają, że podpisanie takiej umowy jest bezcelowe, czy też świadczy o braku zaufania, do jej zawarcia. Program polega na wymianie argumentów za i przeciw.

Nagranie odbywa się w Warszawie – pokrywamy koszty przejazdu. Proszę wszystkich zainteresowanych tym tematem o kontakt telefoniczny – 600-836-958 lub e-mailowy tomekjopek@gmail.com abym mógł przekazać więcej szczegółów”. 

Jeśli wolisz, możesz skontaktować się bezpośrednio ze mną. 

Naprawdę świetny, ważny temat. Okazja, by zaprezentować swoje poglądy, podzielić się doświadczeniem. 

Napisz do mnie na kancelaria@tarczynska.pl     🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni Wpis:

Następny Wpis: