Śmiało kontaktuj się ze mną przez SKYPE

Anna Tarczynska · 12 września 2013

Ciekawa jestem gdzie teraz jesteś czytając mój blog. W Chinach, Wielkiej Brytanii, USA, Krakowie, Warszawie, czy może malutkiej nieznanej miejscowości?

To jest właśnie piękne, że poprzez sieć docierać mogę niemal wszędzie. Bo internet nie ma granic. W dzisiejszych czasach odległość w komunikowaniu się nie jest żadnym problemem.

I właśnie poprzez sieć Ty również możesz dotrzeć do mnie. SKYPE jest genialnym wynalazkiem i do tego darmowym. Już prawie dwa lata wykorzystuję go do komunikacji z klientami na całym świecie. Rozmowa przez skype niewiele będzie się różniła od rozmowy w mojej kancelarii. Słyszymy się, widzimy, razem analizujemy dokumenty. Jedynie kawę będziesz musiał(a) zrobić sobie sam(a), ale wypijemy ją razem 🙂 .

Jeśli zatem potrzebujesz mojej porady, konsultacji prawnej, pomyśl o SKYPE. Niezależnie gdzie akurat teraz jesteś (choćby w Warszawie, gdzie jest moje biuro, bo może akurat masz małe dziecko i wygodniej Ci rozmawiać z domu). Napisz do mnie maila na adres kancelaria@tarczynska.pl opisując swój problem.  Otrzymasz ode mnie informację o cenie konsultacji. Jeśli będzie Ci odpowiadało, to umówimy się na rozmowę.

Jeśli jeszcze nie posiadasz SKYPE-a, to darmowe oprogramowanie możesz pobrać tu: http://www.skype.com/intl/pl/get-skype/

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni Wpis:

Następny Wpis: