Jestem w szoku !

Anna Tarczynska · 11 grudnia 2015

Nie opublikują wyroku TK w Dzienniku Ustaw.

Jako prawnik JESTEM W SZOKU !!!!

Idę jutro na 12.00 przed TK ……

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

łukasz Grudzień 11, 2015 o 09:38

a jeszcze wczoraj czy tam przedwczoraj pani premier mówiła że się zmieszczą w przewidzianym prawem terminie… myślę że już wtedy doskonale wiedziała że nie opublikują orzeczenia TK, a więc po prostu kłamała

Odpowiedz

Janusz Grudzień 11, 2015 o 10:00

Myśląc jak PiS powinniśmy uznać , nie płacimy podatków . Powód , skład sejmu uchwalający je był nie pełny i nam się nie podobał.

Odpowiedz

Kamil Grudzień 11, 2015 o 19:41

To było badanie jak ostro opinia publiczna zareaguje, jeżeli za mocno wyrok się z łaską opublikuje, a jeżeli za słabo… Cały spór jest czysto polityczny i ma niewiele wspólnego ze sporem prawnym.

Odpowiedz

Łabentowicz Grudzień 15, 2015 o 13:50

Jak widać w Polsce niektóre prawne działania na wyższych szczeblach uzależnione są od obecnej władzy, niestety.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni Wpis: