O mnie

Anna Tarczynska · 28 października 2011

Witam Ciebie serdecznie!

Wzruszyłam się, gdy zobaczyłam pracę pt. „Charakterystyka mojej mamy”, przygotowaną na jęz. polski przez moją 9 letnią wówczas córkę. Alicja wyraziła zgodę na zamieszczenie tej pracy u mnie na blogu. Ona widzi mnie tak:

Skanuj

Anna Tarczyńska Radca Prawny

A oto ja o sobie:

Jestem radcą prawnym, ale też  mamą dwóch fantastycznych córek, przyjaciółką, koleżanką, znajomą wielu bliskich mi osób.

Przez wiele lat (od 1996r.) pracowałam w największych międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie świadcząc pomoc prawną zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Zdobyłam tam ogromne doświadczenie. Przez dwa lata pracowałam też jako in-house lawyer w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

Po latach pracy w korporacjach postanowiłam prowadzić swoją własną kancelarię. Założyłam też Family Consulting Center. Ze zmiany tej czerpię wiele satysfakcji.

15 września 2011 minęło 15 lat mojej praktyki zawodowej. I wiesz co z perspektywy tego czasu widzę? Że kwestie rodzinno-prawno-finansowe to bardzo bardzo ważna działka. Jedna z najważniejszych. Dotyczy niemal wszystkich: i poważnych prezesów i przysłowiowego Kowalskiego. Sam wiesz…. fortuna kołem się toczy…

 Dlatego prowadzę ten blog. Abyś miał miejsce, gdzie dowiesz się o ważnych dla Ciebie i dla Twojej rodziny rzeczach, z których być może nie zdajesz sobie sprawy.

Zaglądaj  więc do mnie jak najczęściej. Zapraszam 🙂

A jaśli masz ochotę, to posłuchaj rozmów ze mną. Pierwsza – w TVN Style – zawodowa o alimentach, a druga – w TVP2 – prywatna.