Dzień Otwarty Notariatu – tylko dla wybranych

Anna Tarczynska · 26 listopada 2011

Dziś Dzień Otwarty Notariatu.  Wspominam o tym dlatego, że tematem Dnia Otwartego jest majątek rodziny i jego bezpieczeństwo. Krajowa Rada Notarialna na swojej stronie podała, że notariusze w 14 punktach w Polsce będą nieodpłatnie wyjaśniać :

  •  jak dokonać darowizny w ramach rodziny,
  •  jak prowadzić działalność gospodarczą bezpiecznie dla majątku rodziny,
  •  na czym polegają różnice pomiędzy poszczególnymi ustrojami majątkowymi w małżeństwie,
  •  które decyzje majątkowe małżonkowie muszą podejmować wspólnie, a które nie wymagają uzgodnień.

Świetna inicjatywa! Tylko ile osób z tych wyjaśnień skorzysta? 14 punktów w Polsce, tylko w największych miastach. A gdzie pozostałe miasta i mniejsze miejscowości?

Nie przejmuj się! 🙂 Wszystkie te informacje znajdziesz na moim blogu. Nie ruszając się z domu, w każdej chwili, gdy będziesz tego potrzebować.

Ale pożytek z Dnia Otwartego jest taki, że tematem zainteresowały się media i o umowach majątkowych, szczególnie o rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków było głośno, głównie w radiu.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni Wpis:

Następny Wpis: