Merry Christmas

Anna Tarczynska · 21 grudnia 2012

 Nic już przed Świętami prawniczego nie będę pisać. Wyciszam się. Stoję przy garnkach, bo w tym roku Wigilia u mnie 🙂 . Przygotowuję też na ten wieczór świąteczną muzykę.

I dwoma pięknymi utworami chciałabym się z Tobą podzielić.

Spokojnych Świąt !

Celine Dion – So This Is Christmas http://www.youtube.com/watch?v=xf8db3Vz95I

Cliff Richard – Christmas Time

 

 

 

 

 

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech Grudzień 22, 2012 o 09:41

Wesołych 🙂

Odpowiedz

Anna Tarczyńska | Intercyza Blog Grudzień 22, 2012 o 18:55

wzajemnie Lechu 🙂

Odpowiedz

do go my nghe, do go phong khach, do go phong ngu, dong ho go, mua ban do go, do go noi that, ban ghe go huong dong ky, do go dong ky bac ninh , do go noi that van phong, sap gu tho dong ky, do go tu nhien, mua ban do go my nghe Grudzień 30, 2013 o 01:22

Eye-catching part of material. I recently found your web site plus in accession money to convey which i attain in reality adored consideration a person’s blog page discussions. Anyways My business is following in your supplement or simply My partner and i results you have correct of admission to constantly rapidly.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA PRAWNA Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni Wpis:

Następny Wpis: